NIEUWE INSTAPPERS
Wie graag extra info krijgt, kan steeds mailen naar
directie@gbshetkompas.be
of ons onlineformulier invullen : klik hier.
BEZOEK ONZE SCHOOL
op zaterdag 24 oktober 2020 of op zaterdag 20 maart 2021
Vul hiervoor een onlineformulier in : klik hier.
NIEUWSGIERIG NAAR ONZE SCHOOL?
Neem alvast een kijkje door hier te klikken.
6de leerjaar
Via deze blog komt u vanalles te weten over het reilen en zeilen van de zesdeklassers. We geven verslagjes van klasuitstappen, info over vergaderingen en data van allerlei activiteiten. U leest ook regelmatig wie er jarig was . Af en toe een huiswerkje via deze site kunnen jullie ook terugvinden. Veel leesplezier!
Woensdag 29 januari 2020
- Lettergrootte: Groter Kleiner
- Hits: 841
- 0 reacties
- Abonneer op updates
- Afdrukken
Das wetter: schnee!!!
Vanmorgen lag er wel zeker een halve meter sneeuw in ons sneeuwschooldorpje. Beademend mooi!
Na het ontbijt namen we de bus richting Holzgau waar we door een vers sneeuwtapijt een weg baanden naar de hangbrug. Enkele technische weetjes: bouwjaar 2011, lengte 200,51 meter, breedte 1,20 m en de hoogte 105 meter. De brug weegt maar liefst 22,8 ton. En dat zonder onze groep er op!
Daarna namen we het middagmaal : soep en spinaziepuree met fishsticks.
Vandaag de laatste echte skiles. We oefenden volop voor de wedstrijd morgen. Dat liep … eh… gleed super. Een heel mooi zicht hoe onze jongens en meisjes zwierig en fel naar beneden glijden! Dat worden morgen vast toptijden en knappe medailles.
Aangekomen in Bach trokken we allemaal onze mooie kleren aan, werd de make-up nauwkeurig aangebracht en repeteerden we onze dansmoves al eens. Want jaja.. vanavond gaan we de verjaardag van Mattijs vieren (die is morgen jarig) én ook onze laatste avond in het Lechtal eens stevig vieren!!
Als avondmaal schotelden de kookouders ons hotdogs of boterhammen voor en een verrassingsdessert: vanille-ijs met chocoladesaus en slagroom voor de liefhebbers.
Dat het een topfeestje was, weten ze nu wel in Elbigenalp, Bach en ver daarbuiten!
Bis morgen!